Smrekové rezivo

* obrázky majú len informatívny charakter, skutočnosť sa môže mierne líšiť

Popis produktu

Smrekové rezivo je drevný materiál, ktorý sa vyznačuje svojou dostupnosťou a rôznorodosťou využitia. 


Stolárske rezivo: Tento typ reziva sa často využíva pri výrobe nábytku, stolárskej práce a rôznych dekoratívnych prvokov. Jeho prirodzená textúra a farebná variabilita umožňujú vytváranie esteticky príjemných a funkčných kusov.


Surové, omietané, nehobľované: Rezivo je dodávané ako vysušené omietané a nehobľované. Táto forma umožňuje ďalšie prispôsobenie podľa konkrétnych požiadaviek a potrieb projektu.


Vlhkosť 14% +/- 2%: Dôležitým faktorom pri spracovaní dreva je jeho vlhkosť. Naše rezivo s vlhkosťou 14% +/- 2% je stabilné a vhodné pre rôzne stavebné aplikácie. Správna vlhkosť zabezpečuje minimálnu deformáciu a trvanlivosť materiálu.


Využitie: je široko používané v stavebníctve na výrobu krovov, plotov, obkladov, fošní, šalovacích a záklopových dosiek. Jeho rozmanité použitie umožňuje tvorbu rôznych stavebných a dekoratívnych prvkov v rôznych projektoch.


Smrekové rezivo predstavuje cenovo dostupnú a trvanlivú možnosť pre mnoho stavebných projektov. Jeho prispôsobivosť a rozmanité využitie robia z neho obľúbený materiál medzi stolármi a staviteľmi.

Cenník

Všetky ceny sú uvádzané s DPH.

Responzivní JPG Obrázek
Rezivo smrek