Exterierový náter Sikkens Cetol Novatech

* obrázky majú len informatívny charakter, skutočnosť sa môže mierne líšiť

Popis produktu

Sikkens Cetol Novatech je vysoko sušinový lazúrovací lak na drevo, ktorý sa vyznačuje obsahom sušiny 60% v objeme, čo znamená, že 60% výrobku ostáva na povrchu dreva po vyschnutí. Tento lak má redukovaný obsah organických rozpúšťadiel a je založený na vysokom obsahu živíc, čo mu dodáva saténový lesk.


Je určený na nátery drevených konštrukcií ako sú drevené domy, podbitia, obloženia, pergoly, ploty, prístrešky a podobné. Mimoriadne odporúčaný je pre céder a ihličnaté drevo. Jedná sa o tzv. „systém z jednej nádoby“, čo znamená, že všetky potrebné zložky sú zahrnuté v jednom produkte. Používa sa len v exteriéri.


Sikkens Cetol Novatech obsahuje konzervačné látky, ktoré chránia náterový film pred pôsobením mikroorganizmov, čo zvyšuje jeho trvanlivosť. Vďaka technológii vysokého obsahu novej generácie živíc dosahuje tento výrobok vysoký podiel pevných častíc v danom objeme (približne 68 %) pri nízkom obsahu prchavých organických rozpúšťadiel. To umožňuje dosiahnuť dostatočne vysoké hrúbky jednotlivých vrstiev náterov, pričom dve vrstvy Sikkens Cetol Novatech dokážu nahradiť až tri vrstvy konvenčnej tenko vrstvovej lazúry. Neriedi sa!

 

Vzorkovník

Cenník

Všetky ceny sú uvádzané s DPH.

Responzivní JPG Obrázek
sikkens-cetol-novatech