Sikkens Cetol WF 9810-46-25

Transparentná lazúra na drevo

* obrázky majú len informatívny charakter, skutočnosť sa môže mierne líšiť

Popis produktu

Sikkens Cetol WF 9810-46-25, pôvodne známy ako Cetol WF 761, je saténovo matný lazúrovací náter na drevo, ktorý je riediteľný vodou. Tento produkt slúži ako základná vrstva, medzi-vrstva a vrchná vrstva, všetko v jednom balení, čo zjednodušuje proces aplikácie. Je vhodný pre použitie v exteriéri aj interiéri. 


Sikkens Cetol WF 9810-46-25 je ideálny nielen na nové aplikácie, ale aj na renovácie, najmä na drevených podhľadoch, krokvách, trámov, záhradných stavbách a podobne. Jeho odtiene je možné prispôsobiť podľa farebnej karty Sikkens Cetol lazúr alebo podľa farebnej karty Sikkens Cetol WF 771 a WF 761.


Pre tých, ktorí preferujú matný vzhľad, je možné odporučiť aj systém 3v1, Sikkens Cetol WF 771, ktorý nevytvára na povrchu dreva film, ale vsakuje sa do podkladu.


Všetky odtiene Sikkens Cetol WF 9810-46-25 je možné vzájomne miešať. Je však dôležité mať na pamäti, že optický vzhľad jednotlivých lazúrovacích odtieňov na rôznych podkladoch sa môže líšiť, preto sa odporúča vykonať skúšobný náter. Tmavšie odtiene obvykle lepšie odolávajú poveternostným vplyvom než svetlejšie.


Je dôležité poznamenať, že bezfarebné povrchové úpravy sa odporúčajú iba pre interiérové použitie. Pri niektorých drevinách, ako je dub, červený smrek alebo tropické drevo, môže dôjsť k zafarbeniu, ktoré sa prejaví až po expozícii poveternostným vplyvom.


Sikkens Cetol WF 9810-46-25 je odolný voči poveternostným vplyvom, dlhodobo pružný a má dlhú životnosť. Pre zvýšenie životnosti náteru sa odporúča podklad pred aplikáciou tohto produktu natrieť impregnačným náterom Sikkens Cetol WP 567 BPD / na objednávku.

Vzorkovník

Cenník

Všetky ceny sú uvádzané s DPH.

Responzivní JPG Obrázek
sikkens-cetol-WF-9810-46-25