Ostrohran

* obrázky majú len informatívny charakter, skutočnosť sa môže mierne líšiť

Popis produktu

Vitajte do sveta štýlu a kvality s našimi masívnymi doskami OSTROHRAN, ktoré sú zárukou trvanlivosti a elegancie vo vašich interiéroch aj exteriéroch. Každá doska je starostlivo vybraná a spracovaná s ohľadom na najvyššiu kvalitu a detail, aby splnila vaše najvyššie očakávania.


Ostrohranné dosky sú vyrobené z najkvalitnejšieho smrekového dreva, ktoré je dôkladne vysušené na 14% +/- 2%, čo zabezpečuje minimálnu deformáciu a optimálnu trvanlivosť.


Precízne hobľovanie rôznych typov vo vysoko presných hobľovacích jednotkách, čo zaručuje jej dokonalý tvar a rovnomerný povrch. 


Ostrohranný design, dosky sú štvorstranne hobľované do ostrohranného tvaru, čo im dodáva štýlový a moderný vzhľad, alebo sa všetky hrany zrazia a dosiahneme úplne iný vzhľad.


Viacúčelové využitie ostrohranov, pre rôzne aplikácie v interiéroch aj exteriéroch, ako sú ploty, prekladané stropy a ďalšie. Ich univerzálnosť a estetika prinesie do vašich projektov jedinečný nádych štýlu.


Naše produkty sú ihneď k dispozícii na sklade, čo znamená rýchle dodanie.


Investujte do kvality a elegancie, vyberte si z niekoľkých typov a získajte spoľahlivý, estetický a trvanlivý prvok pre vaše interiérové aj exteriérové projekty.

Cenník

Všetky ceny sú uvádzané s DPH.

Responzivní JPG Obrázek
Ostohran