O Nás

Drevodom Orava s.r.o.

Spoločnosť DREVODOM ORAVA, s. r. o. bola založená v novembri 1990 a odvtedy si vybudovala silné postavenie v stavebnom priemysle so špecializáciou na výrobu drevených záhradných chatiek, stĺpikových a zrubových domov, krovov a iných drevených komponentov. 


Hlavné sídlo spoločnosti sa nachádza na úpätí Západných Tatier v malebnom regióne Oravy v obci Podbiel, pričom má ďalšie dve prevádzky v obci Krivá a Oravská Lesná, kde sú umiestnené výrobné haly a sklady.

 

Výroba našej spoločnosti je založená na používaní výberového sušeného reziva, čo zabezpečuje vynikajúce vlastnosti stavieb. Výrobný proces je optimalizovaný s použitím moderných strojových technológií, ktoré zaručujú efektívnosť a kvalitu pri realizácii zákaziek. 

 

Vzhľadom na silné postavenie na trhu a rastúci dopyt sa vedenie spoločnosti rozhodlo investovať v roku 2019 do rozšírenia predaja o samostatné drevené prvky a doplnkový materiál pre drevostavby.

 

V obnovenej predajni, ktorá sa nachádza v sídle spoločnosti nájdete široký sortiment drevených obkladov v rôznych rozmeroch, smrekové a smrekovcové rezivo, hranoly KVH/DUO/BSH, OSB dosky, sadrokartóny, lišty, laty, krytiny, izolácie, náterové hmoty a spojovací materiál.

 

Poskytujeme odborné poradenstvo a podporu, ktorá vám pomôže pri každom kroku vašich projektov. 

 

Pridajte sa k nám a zažite ten pravý drevený zážitok! Tešíme sa na vašu návštevu v našej predajni.

 

S úctou,
Tím predajne