Exterierový náter KORA TEX UV natur

* obrázky majú len informatívny charakter, skutočnosť sa môže mierne líšiť

Popis produktu

KORA TEX UV NATUR je transparentný olej na drevo, ktorý je vyrobený na báze živíc, polymérov a prírodných olejov s prísadou voskov. Je navrhnutý na ochranu a zlepšenie vzhľadu dreva, najmä v exteriéri ale môže sa použiť aj v interiéri.


Tento olej má vysoký obsah sušiny, čo mu poskytuje vynikajúce ochranné vlastnosti proti poveternostným vplyvom. Je vhodný pre tvrdé, exotické aj mäkké dreviny a je paropriepustný, čo znamená, že umožňuje priepustnosť pary a je vhodný aj do vlhkých priestorov.


Odporúča sa používať pre výrobky, ktoré sú vystavené extrémnym zaťaženiam, ako sú záhradný nábytok, terasy, ploty, pergoly, drevenice a podobne.


Jednou z veľkých výhod oleja KORA TEX UV NATUR je jednoduchá renovácia. Podobne ako iné oleje od spoločnosti KORA, nie je potrebné brúsiť povrch dreva pred aplikáciou - stačí výrobky pretrieť. Tento olej sa neodlupuje, čo ďalej zjednodušuje jeho použitie. Aplikuje sa v dvoch vrstvách.


KORA TEX UV NATUR je produkt od nemeckého výrobcu KORA KURT Obermeier. Podrobnejšie informácie o použití a aplikácii nájdete v priloženom technickom liste.

Cenník

Všetky ceny sú uvádzané s DPH.

Responzivní JPG Obrázek
kora-tex-uv-natur