Strešná krytina KATEPAL

* obrázky majú len informatívny charakter, skutočnosť sa môže mierne líšiť

Popis produktu

Šindle KATEPAL z SBS modifikovaného bitúmenu (asfaltu) vyrábané fínskou firmou Katepal predstavujú vynikajúci materiál pre strešné pokrytie s výnimočnými vlastnosťami a dlhou životnosťou. 


SBS modifikovaný bitúmen: Použitie SBS modifikovaného bitúmenu pridáva šindľom lepšie vlastnosti, ako je odolnosť voči teplotným zmenám, mechanickému a chemickému zaťaženiu a vyššia životnosť.


Vysoká kvalita a dlhá životnosť: Šindle Super Katepal ponúkajú výrazne lepšie vlastnosti a až dvojnásobnú životnosť oproti tradičným šindľom. Ich výroba zahŕňa SBS modifikovaný bitúmen, čo ich robí výnimočnými vo svojej odolnosti a trvanlivosti.


Celoplošná samolepiaca zadná strana: Šindle majú celoplošne lepiacu zadnú stranu, čo zabezpečuje dokonalé zlepenie všetkých vrstiev šindľa a minimalizuje riziko prenikania vody pod strechu.


Vysoká pevnosť v ohybe a odolnosť proti natrhnutiu: Šindle majú výrazne vyššiu pevnosť v ohybe a odolnosť proti natrhnutiu, čo je dôležité najmä pri riešení detailov strechy a pri montáži.


Pružnosť v chladných podmienkach: Šindle si zachovávajú pružnosť aj pri nízkych teplotách, čo minimalizuje poškodenie materiálu počas inštalácie za chladného počasia.


Zvýšená adhézia krycieho posypu: Vďaka SBS modifikovanému bitúmenu má krycí posyp lepšiu adhéziu na šindle, čo zabezpečuje vyššiu životnosť, farebnú stabilitu a minimalizuje riziko usadzovania sa lišajníkov.


Použitie v extrémnych podmienkach: Šindle KATEPAL sú certifikované na použitie v extrémnych podmienkach, čo zahŕňa aj testovanie ich vodotesnosti pri vysokých nárazových veterných rýchlostiach.


Vynikajúca kvalita za rozumnú cenu: Napriek ich vynikajúcim vlastnostiam sú šindle KATEPAL dostupné za rozumnú cenu vďaka technickým inováciám vo výrobnom procese.


Šindle KATEPAL ponúkajú spoľahlivé a trvanlivé riešenie pre strešné pokrytie s dlhou životnosťou a vysokou odolnosťou voči rôznym poveternostným podmienkam. S ich zárukou na 30 rokov a odhadovanou životnosťou 50-60 rokov predstavujú ideálne riešenie pre dlhodobú ochranu strechy. 


Veľkú časť uvedených typov a farieb držíme skladom ihneď k odberu.

Cenník

Všetky ceny sú uvádzané s DPH.

Responzivní JPG Obrázek
Strešná krytina KATEPAL