Hobľované profily z červeného smreku

* obrázky majú len informatívny charakter, skutočnosť sa môže mierne líšiť

Popis produktu

Každá terasa si zaslúži podlahu, ktorá je nielen spoľahlivá, ale aj odolná voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Naše terasové profily sú vyrobené z kvalitného dreveného masívu červeného smreka s obsahom vlhkosti približne 14%, čo zabezpečuje ich trvanlivosť a odolnosť.


Protišmykové vrúbkovanie je charakteristickým rysom našich terasových profilov je na oboch stranách, čo zabezpečuje bezpečnosť a stabitu pri chôdzi. Kedykoľvek si ju viete jednoducho otočiť ak sa vám niektorá z dosiek poškodí.


Viacúčelové využitie profilov vhodné aj ako exteriérová podlaha pre bazény, záhradné prístrešky, altánky, mostíky či chodníky. Ich univerzálnosť a estetika prispievajú k vytvoreniu atraktívneho a funkčného vonkajšieho priestoru.


Jednoduchá montáž a údržba, profily sa kladú na podkladové drevené hranoly, ktoré sú umiestnené približne 50 centimetrov od seba. Po montáži je vhodné ošetriť drevo ochranným olejom alebo lakom, čím sa predlžuje jeho životnosť.


Fasádny rhombusový profil je moderný drevený obklad bez pero-drážky, vhodný pre drevené odvetrané fasády domov a objektov. Je vyrobený z červeného smreka s väčšou hustotou a vyššou kvalitou spracovania.


Estetický a funkčný prvok, je typický svojím kosodĺžnikovým tvarom, ktorý dodáva fasáde moderný a elegantný vzhľad. Jeho variabilita a výborná odolnosť voči poveternostným vplyvom ho robia ideálnym riešením pre moderné a trvanlivé exteriérové obklady.


Investujte do kvality a štýlu, vyberte si z našich terasových profily, fasádnych rhombusových profilov a investujte do kvalitného a estetického riešenia pre vaše vonkajšie priestory. S našimi produktmi získate nielen spoľahlivosť, ale aj krásu a eleganciu, ktorá obohatí vaše domáce alebo komerčné prostredie.

Cenník

Všetky ceny sú uvádzané s DPH.

Responzivní JPG Obrázek
Hobľované profily z červeného smreku