HDF dosky

* obrázky majú len informatívny charakter, skutočnosť sa môže mierne líšiť

Popis produktu

HDF (High Density Fiberboard) dosky sú vynikajúcim materiálom so širokým spektrom použitia a výbornými vlastnosťami. Tieto surové dosky s vysokou hustotou sú vyrábané lisovaním drevených vlákien pod vysokým tlakom a teplotou, čo im zaručuje výnimočnú pevnosť a odolnosť. 


Vysoká hustota a pevnosť: sú mimoriadne husté a pevné, čo ich robí ideálnymi pre projekty, kde je požadovaná vysoká odolnosť voči deformácii a ohybu. Ich schopnosť odolať zaťaženiu a zachovať integritu štruktúry je veľmi výhodná.


Viacúčelové použitie: majú širokú škálu použitia. Môžu byť ohýbané, lepené, potlačované alebo poťahované dekoračným papierom a PVC, čo ich robí vhodnými pre rôzne aplikácie v stavebníctve, nábytkárstve a remeselných projektoch.


Jednoduchá úprava a opracovanie: sú ľahko opracovateľné a prispôsobiteľné podľa potrieb projektu. Môžu byť rezané, brúsené, vŕtané a lepené bez väčších problémov, čo umožňuje ich rýchlu a efektívnu manipuláciu.


Možnosti povrchových úprav: majú hladký a rovnomerný povrch, ktorý je ideálny pre rôzne povrchové úpravy ako maľovanie, lakovanie alebo obloženie dekoračnými materiálmi. Ich schopnosť prijímať a držať farbu a povrchové úpravy je vynikajúca.


Vďaka svojej vysokoteplotnej výrobe a robustným vlastnostiam sú HDF dosky populárnym materiálom v stavebníctve a nábytkárskej výrobe. Ich všestrannosť a spoľahlivosť ich robia ideálnymi voľbami pre projekty, kde je kladený dôraz na kvalitu a trvanlivosť materiálu.


Ak máte záujem, pošlite nám dopyt a my Vám radi vypracujeme cenovú ponuku.


Skladom u dodávateľa.