Zavolajte nám: +421 902 142 142

Drevodom Orava s.r.o. - predajňa

drevo-profil.sk

Najväčší výrobca hobľovaných prvkov na ORAVE

Email: predajna@drevodom.sk

* obrázky majú len informatívny charakter, skutočnosť sa môže mierne líšiť

Popis produktu

Paropriepustná fólia:

MASTERMAX 3 EXTRA

Difúzna strešná fólia pre jednoplášťové šikmé strechy, je určená ako univerzálna kontaktná podstrešná membrána. Fóliu je možné použiť priamo na plné debnenie alebo na tepelnú izoláciu.
Plošná hmotnosť: 175 g/m2
Sd: 0,02 m
Vodotesnosť: W1
Stálosť teploty: (-)24°C – (+)70°C

Balenie

1,5 m × 50 m= 75 m2/rolka

 

Parozábranná fólia:

Homeseal LDS 100

Vysoko účinná parozábranová fólia z polyetylénu s nízkou hustotou (LDPE) a vysokou hrúbkou (200 μm) a hodnotou ekvivalentnej difúznej hrúbky Sd 100 m, v súlade s normou EN 13984

Prechod vodnej pary sd≥ 100,0 m

 Hmotnosť190 g/m2

 Hrúbka200 μm

Použitie

Používa sa ako parotesná zábrana pre šikmé strechy, drevostavby, podhľady a predsadené steny. Navrhnutá je na použitie v kombinácii s produktami systému Homeseal pre novostavby i rekonštrukcie z interiéru v kombinácii s SDK konštrukciami.

Odolnosť voči starnutiu

Odborne vyhotovené spoje prostredníctvom certifikovaných systémových prvkov majú vynikajúcu odolnosť proti starnutiu, čím spĺňajú požiadavky normy ETAG 007 (Smernica pre Európske technické povolenie, ETAG 007 – Smernica pre stavebné diely v drevenej rámovej konštrukcii).

Pokyny pre použitie

Dodržiavajte príslušné pokyny pre inštaláciu a informácie poskytnuté na obrázkoch s pokynmi na balení. Navyše, platia príslušné platné technické normy a doporučené technické pravidlá.

Skladovanie

Rolky by mali byť uložené na palete a chránené pred priamym slnečným žiarením, dažďom a snehom. Neukladajte palety alebo rolky na seba počas prepravy alebo skladovania

Balenie

2m x 50m= 100m2/rolka

 

Fólie

Cenník

Všetky ceny sú uvádzané s DPH.