DHF dosky

* obrázky majú len informatívny charakter, skutočnosť sa môže mierne líšiť

Popis produktu

DHF dosky predstavujú inovatívne riešenie pre difúzne otvorené konštrukcie, ktoré poskytujú vynikajúcu ochranu a funkčnosť. Tieto drevovláknité dosky sú navrhnuté s ohľadom na kvalitu a využívajú moderné technológie, aby splnili náročné požiadavky stavebných projektov.


Jednou z najvýznamnejších výhod DHF dosiek je ich multifunkčnosť. Okrem toho, že slúžia ako konštrukčné dosky, tiež poskytujú efektívnu poistnú hydroizoláciu. Tento dvojitý účel zabezpečuje spoľahlivú ochranu budovy počas jej výstavby a tiež zvyšuje jej dlhodobú odolnosť voči vlhkosti.


DHF dosky sú tiež skvelou alternatívou k tradičným difúznym fóliám v obvodových konštrukciách drevených domov a budov. Ich jednoduchá montáž je ďalšou výhodou, pretože dosky sú vybavené predtlačeným rastru na povrchu, čo eliminuje potrebu použitia krycej prelepovanej pásky. Namiesto toho je možné dosky jednoducho kotviť skrutkami alebo sponkami, čo znižuje čas a náklady na inštaláciu.


Vďaka svojej všestrannosti, jednoduchej montáži a spoľahlivosti predstavujú DHF dosky ideálne riešenie pre moderné stavebné projekty, kde je kladený dôraz na efektívnosť, odolnosť a dlhodobú ochranu konštrukcií. S ich pomocou môžete dosiahnuť vynikajúce výsledky a zabezpečiť trvalú hodnotu vašej budovy.


Ak máte záujem, pošlite nám dopyt a my Vám radi vypracujeme cenovú ponuku.


Skladom u dodávateľa.