BSH lepené hranoly

* obrázky majú len informatívny charakter, skutočnosť sa môže mierne líšiť

Popis produktu

Konštrukčné hranoly BSH predstavujú špeciálny typ lepených drevených hranolov, ktoré sa vyrábajú z vrstvených dosiek smrekového dreva vysušených na 14% ,+/- 2%., čo zabezpečuje ich stabilnosť a odolnosť voči deformáciám.


Hranoly BSH majú mnoho výhod a vlastností, ktoré ich robia obľúbenou voľbou pre rôzne stavebné aplikácie:


Vysoká pevnosť a nosnosť: Lepením dosiek do viacvrstvovej štruktúry sa eliminujú vzájomné pnutia, čo zvyšuje ich pevnosť a schopnosť niesť ťažké zaťaženie.


Rozmanité použitie: používajú vo viacerých oblastiach stavebníctva, vrátane konštrukcií striech, prístreškov, obytných zón, priemyselných budov a výrobných hál.


Veľká rozmerová stabilita: Vďaka kvalitnému spracovaniu a technicky vysušenému drevu majú hranoly BSH minimálne riziko vzniku trhlín alebo deformácií.


Priaznivé pre životné prostredie: Materiál je získavaný z prírodných obnoviteľných zdrojov, čo znižuje environmentálny odtlačok stavebného projektu.


Možnosti výberu kvality: Existujú varianty s vizuálnou kvalitou (BSH SI), ktoré sú vhodné pre viditeľné konštrukcie, a varianty s priemyselnou kvalitou (BSH NSI), ktoré sú určené pre skryté časti konštrukcií a priemyselné aplikácie.


Celkovo môžeme povedať, že konštrukčné hranoly BSH predstavujú spoľahlivú a efektívnu voľbu pre stavebné projekty, ktoré vyžadujú robustné a trvanlivé drevené konštrukcie.


Použitie hranolov


Krovy a prístrešky: Používajú sa na výstavbu krovových konštrukcií a prístreškov.


Obytné zóny: Môžu byť využité aj pri výstavbe obytných zón alebo budov.


Priemyselné budovy a výrobné haly: Sú vhodné pre konštrukcie priemyselných budov a výrobných hál.
Falošne priznané trámy a spodné konštrukcie: Môžu byť použité aj ako falošne priznané trámy alebo v spodných konštrukciách budov.


Vizuálna a priemyselná kvalita


Vizuálna kvalita (BSH SI): Vhodná pre viditeľné konštrukcie, kde nie sú žiadne viditeľné alebo konštrukčné vady.

 

Priemyselná kvalita (BSH NSI): Slúži pre priemyselné použitie, kde môžu byť prítomné menšie vizuálne chyby ako zafarbenie, hrče, praskliny a nedohobľované drsné časti.

Cenník

Všetky ceny sú uvádzané s DPH.

Responzivní JPG Obrázek
BSH hranoly