Doprava

Vážení zákazníci a obchodní partneri,

s radosťou oznamujeme novú výhodu pre našich zákazníkov! Zaviedli sme politiku dopravy ZDARMA pre všetky objednávky nad 400 eur s DPH. To znamená, že ak si u nás objednáte tovar v hodnote vyššej ako je uvedené, tak doprava je úplne bezplatná!
Chceme, aby vaše nákupy boli nielen pohodlné, ale aj cenovo výhodné. S touto novou výhodou môžete ušetriť ešte viac pri nakupovaní u nás. Či už si vyberáte z našej širokej ponuky produktov alebo investujete do väčšieho nákupu, môžete si byť istí, že doprava nebude váš rozpočet zaťažovať.

Spôsoby doručenia objednávky
Na doručenie objednávok využívame viaceré možnosti, vrátane vlastných vozidiel, vozidiel našich partnerov a kuriérskej spoločnosti. Kuriérsku spoločnosť využívame najmä na doručenia malých balíkov.
Je pre nás prioritou zabezpečiť spoľahlivé a efektívne doručenie objednávok. Preto využívame rôzne dopravné možnosti v závislosti od špecifík objednávky a požiadaviek zákazníka.

 

Dodacie lehoty
Lehota dodania závisí od objemu objednávky a vyťaženia vozidiel. Je dôležité si uvedomiť, že objem a zložitosť objednávok môže ovplyvniť čas, ktorý je potrebný na ich doručenie. 
Preto sa lehoty dodania môžu líšiť v závislosti od aktuálnej situácie a požiadaviek na prepravu v danom období. Neustále pracujeme na plánovaní a optimalizácii trás, aby sme vám mohli poskytnúť čo najrýchlejšie a najefektívnejšie doručenie.

 

Vykládka tovaru
Je v plnej réžii zákazníka, to znamená, že naši šoféri tovar nevykladajú, ale namiesto toho zákazník zabezpečuje vykládku v momente doručenia. 

 

Manipulačný poplatok: 25€ s DPH

Ku každej objednávke je účtovaný manipulačný poplatok vo výške 25€ s DPH. Tento poplatok zahŕňa manipuláciu a spracovanie vašej objednávky, aby sme zabezpečili jej bezproblémové doručenie.


Cena dopravy pre objednávky s hodnotou pod 400€ s DPH 
Takéto objednávky sú spoplatnené sumou 50€ s DPH. Tento poplatok zabezpečuje krytie dodatočných nákladov, ktoré vznikajú pri spracovaní menších objednávok.

 

Vyzdvihnutie objednávky v predajni
Je možné od Pondelka do Piatku v hodinách od 7:30 do 15:30. Máte tak možnosť osobného odberu objednávky, čo vám môže ušetriť čas a zabezpečiť pohodlné riešenie.


Individuálne dopravy
Cena prepravy profilov dlhších ako 7m bude riešená individuálne. Vzhľadom na veľkosť a špecifické požiadavky vyžaduje preprava osobitnú logistiku a plánovanie.

 

Ďakujeme, že ste s nami a dúfame, že vám naše služby a výhody budú prínosom!